З 01.07.2019 року в Україні почав роботу Новий ринок електричної енергії!

З метою реалізації вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВ «Єдиний Енергостандарт» виконало наступні підготовчі заходи :

  1. 10 червня 2019 року було укладено договір про надання послуг з передачі електричної енергії між ТОВ «Єдиний Енергостандарт» та ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО».
  2. 21 червня 2019р. ТОВ надало згоду та відповідно приєдналося до договору про участь у балансуючому ринку від 24.04.2019 року № б/н.
  3. 27 червня 2019р. з метою реалізації вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» в частині правонаступництва Гарантованого покупця за договором купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом між ДП «Енергоринок» та ТОВ «Єдиний Енергостандарт», була укладена додаткова угода про зміну сторони зобовязення та приведення такого договору у відповідність до Типового договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом між Гарантованим покупцем та субєктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії.
  4. 03 липня 2019р. ТОВ «Єдиний енергостандарт» отримало з боку Гарантованого покупця підтвердження про включення в балансуючу групу Гарантованого покупця.