06 та 07 жовтня 2020р. на Седнівській ГЕС було проведено навчально-пізнавальну екскурсію для вихованців Комунального закладу «Березнянського навчально-реабілітаційного центру»

Під час екскурсії фахівці ТОВ «Єдиний енергостандарт» та АТ «Чернігівобленерго» ознайомили молодь з азами гідроенергетики та показали, що вода – це не лише розваги та відпочинок, а й джерело чистої енергії, безцінний скарб людства, який треба берегти.

Призначення малих гідроелектростанцій, як вони працюють, та який їхній вплив на місцеву екосистему – на ці та багато інших цікавих питань надали відповіді Директор ТОВ «Єдиний енергостандарт» та Директор з охорони праці АТ «Чернігівобленерго». Крім того, розповіли , як треба поводитись на воді, роз’яснили основні правила електробезпеки, як надавати першу допомогу при ураженні струмом тощо, надали Памятки з електробезпеки та Правил поводження на воді.

Краєвиди місцевості, де знаходяться Седнівська ГЕС, не залишали байдужими, вчергове відкрили красу Чернігівщини під іншим кутом зору.

ТОВ «Єдиний енергостандарт» і в подальшому планує продовжувати навчально-пізнавальну діяльність з метою формування свідомого бережливого ставлення до довкілля, ресурсів, якими щодня користуємось, а також сприятимуть популяризації професій енергетичного та екологічного напрямів.