Обґрунтування ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” щодо встановлення “зеленого тарифу”

В експлуатації ТОВ “Єдиний Енергостандарт” з 01.12.2018р. буде Седнівська гідроелектростанція активною потужністю – 262,5 кВт.

Седнівська ГЕС побудована в 1954 році (смт. Седнів, Чернігівської області), має три гідроагрегати загальною потужністю 262,5 кВт побудована на річці Снов.

Загальна кількість виробленої гідроелектростанцією електричної енергії в 2017 році склала 593 тис. кВт.год. На даний час вироблена електрична енергія передається в мережі ПАТ “Чернігівобленерго”.

З урахуванням вимог Закону України “Про альтернативні джерела енергії”, а також “Порядку встановлення, перегляду та припинення дії “зеленого” тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності та приватних домогосподарств”, затвердженого постановою НКРЕ від 02 листопада 2012 року № 1421, ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” має право на встановлення “зеленого тарифу” на електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії.

Зважаючи на вищевказане та відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” пропонує провести відкрите обговорення (відкрите слухання) щодо питання встановлення “зеленого тарифу” на електричну енергію, вироблену Седнівською гідроелектростанцією в розмірі 382,41 коп/кВт·год.