Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на електричну енергію, вироблену Седнівською гідроелектростанцією.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо встановлення “зеленого тарифу”.

Зауваження та пропозиції приймаються до 29.11.2018р. (включно) письмово на адресу: Україна, 40004, Сумська область, м. Суми, вул. Реміснича, буд. 35 та в електронному вигляді на адресу: info@oes.com.ua

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після 29.11.2018р.,  розглядатися не будуть.

Розгляд і опрацювання отриманих зауважень та пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 30.11.2018р. – після прийняття і обробки усіх зауважень та пропозицій. Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ”

Обґрунтування ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” щодо необхідності встановлення тарифів з 01.01.2019 року розміщено на сайті: oes.com.ua