Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на електричну енергію, вироблену Низівською, Ворожбянською та Михайлівською гідроелектростанціями.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо встановлення “зеленого тарифу”.

Зауваження та пропозиції приймаються до 31.07.2018 (включно) письмово на адресу: 24000, Вінницька область, місто Могилів-Подільський, вулиця Полтавська, 87 та в електронному вигляді на адресу: info@oes.com.ua

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після 31.07.2018,  розглядатися не будуть.

Розгляд і опрацювання отриманих зауважень та пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 01.08.2018 – після прийняття і обробки усіх зауважень та пропозицій. Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ”

Обґрунтування ТОВ “ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ” щодо необхідності встановлення тарифів з 01.09.2018 року розміщено на сайті: oes.com.ua