Результати роботи ТОВ «Єдиний енергстандарт» у 2020 році

Протягом 2020 року персонал ГЕС ТОВ «Єдиний Енергостандарт» підтримував встановлені Державними агенціями рівні води у водосховищах для забезпечення потреб всіх водокористувачів наших регіонів найціннішим скарбом людства – водою.

Минулий 2020 рік для міні гідроелектростанцій Сумщини (Низівська, Ворожбянська, Михайлівська ГЕС) та Чернігівщини (Седнівська ГЕС) можна характеризувати роком чергового періоду відновлення працездатності обладнання призначеного для виробництва електричної енергії з екологічно чистих джерел енергії.

Протягом 2020 року була виконана низка заходів направлених на збільшення використання гідроресурсів річки Псел, а саме Ворожбянської гідроелектростанції в якої найбільше водосховище серед інших ГЕС Сумщини, повним об’ємом 14 млн. м3 води, це майже на 10 млн. м3 більше води ніж на інших ГЕС Сумщини, також заходи були направлені на збільшення виробництва електричної енергії –  капітальний ремонт  двох гідроагрегатів Ворожбянської ГЕС, а з точки зору безпеки – заміна стойки греблі Ворожбянської ГЕС, ремонт підйомного механізму шандора турбінної камери ГА-2 Ворожбянської ГЕС. На інших гідроелектростанція нашого товариства було виконано низку ремонтів власними силами, наприклад: заміна баку з переоснащенням системи охолодження 3-х гідроагрегатів Низівської ГЕС, заміна пристроїв синхронізації гідрогенераторів з можливістю автоматичної синхронізації з ОЕС України, відновлення захисного огородження периметрів на всіх ГЕС.

Річне виробництво електричної енергії ГЕС ТОВ в цілому у 2020 ріці склав більше 6 млн. кВт.годин за 2020 рік, це на 2 млн. кВт.годин більше ніж у 2019 році, і це дорівнює забезпеченню електроенергією більше 38 тисяч сучасних осель.

 

Також помітно ТОВ знижує споживання електричної енергії на власні потреби:

Для забезпечення безпечного виконання робіт, підтримання високої культури виробництва в ході поточної експлуатації, персонал станцій забезпечений сучасними засобами індивідуального захисту, бензо та електроінструментом, спецодягом, та індивідуальними засобами захисту.

            З метою виконання очищення мальовничих річок Псла і Снова від плавучих дерев, сміття різного походження, що також є значним внеском в забезпечення екології нашої країни. 2020 рік для персоналу гідроелектростанцій був важкий з точки зору очищення водойм, оскільки спостерігається збільшення сміття в річці Псел, яка протікає через місто Суми та багато населених пунктів.